Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonald's-nál hogy van a...

McDonald's-nál hogy van a felmondas? Diákszövetkezeten keresztül.

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A meki étteremvezetőjével kell beszélned.
2014. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mivel diák vagy, egyszerűen csak azt mondod, hogy köszönöd szépen, nem akarsz többet jönni

mivel a munkáltatód az iskolaszövetkezet, ezért ők ki tudnak közvetíteni máshová, ahová szívesebben mennél


én is mekis voltam, melyik étterem ilyen szar?

2014. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem tudom milyen, mivel most kezdek majd.Csak biztos ami biztos megkérdeztem, hogy nehogy ebből legyen probléma, hogyha nem tetszik.
2014. jún. 26. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

most kezdesz de már azon agyalsz hogyan megy majd a felmondás?

akkor biztosan komolyan gondolod a dolgot... :)

2014. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos csak érdeklődött hogyha nem jönne be neki. Volt már velem is, hogy nem tetszett a munka. Mekiben van aki bírja, van aki nem.
2014. jún. 26. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik személyben beszélsz magadról?
2014. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtett átjelentkezni a másik profiljába :)

Amúgy egy Mekis állásnál szerintem sem kell annyira elhivatottnak lenni, hogy ez ne villanjon át az ember agyán. Senki nem akar ott megöregedni. Szerencsére iskolaszövetkezeten keresztül nem is kell, bármikor mondhatod, hogy holnaptól már nem mész.

2014. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!