Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az ilyeneknek miért nem néz...

Az ilyeneknek miért nem néz utána a NAV?

Figyelt kérdés

[link]


Gyakorlatilag említésre méltó bevételek nélkül egy tavaly alapított kft havi 900 ezer + ÁFA bérleti díjat tud fizetni, meg 30 millás felújítást? A másik cég amiben érintett az "ügyvezető" megint csak érdemleges árbevétel nélküli, a harmadik meg veszteséges...


Ez tényleg életszerű? Nyilván már a felújításnál jól járnak a megszerzett számlákkal, de ezzel miért nem foglalkozik senki? Épp csak a szemüket nem veri ki!


2014. aug. 8. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszeg azért mert ez valami fideszes vagy annak közeli rokonyának a biznisze.
2014. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, ezeknek nincs köze a fideszhez, nem is most kezdték. De itt nálunk az egész város tele van ezekkel a csaló, trükköző, bérleti szerződéses, bedöntős vállalkozókkal és velük valahogy senki sem foglalkozik. 5-6 évente benne van a hírekben, hogy egyet megfogtak, és húúúú és hűűűűű 7-8 éve milyen csalásokkal nem fizettek adót és hány száz milliót csaltak el, a többi meg él mint a hal a vízben. Meg szerintem nem csak itt van ez így. A legjobbak azok, akik 10-15 év alatt illegálisan jól megszedik magukat, utána befektetnek valami legális vállalkozásba és annyi, a kutyát nem érdekli hogy jutott el odáig.


Aki meg nem akar csalni, vagy beszari, az sose jut sehova. De amilyen szerencsém van, ha én kezdenék el trükközni, engem tuti megfognának.

2014. aug. 8. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ön is bejelentheti a navnak, anonim is. Sokan jelentenek be, divat is a másikra navot küldeni.
2014. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!