Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Fekete munkát végeztem az...

Karcsi91 kérdése:

Fekete munkát végeztem az ígért pénzemet nem kaptam meg mit tudok tenni, vagy kihez tudok fordulni aki segítene nekem?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja csak ígérgetnek(KÖZGÉP egyik főnöke aki a munkát adta)nekem hogy megfogom kapni.Felhívtam a KÖZGÉPET többször is nem segítettek a munkaadót nem érem le telefonon.

Teljesen feladtam már de azért itt még megkérdezlek titeket hogy mit tudok ebbe az esetbe tenni.


köszönöm a válaszokat.


2014. aug. 30. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha volt bármiféle szerződés, amiben volt erről szó, akkor követelheted, ha meg csak szóban egyeztetek meg, akkor ez bizony tanulópénz volt, mert nem tudod számon kérni rajta.
2014. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A KÖZGÉP Orbán haveri körébe tartozik, hatóság neked nem fog segíteni.
2014. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

... amúgy sem tudna, ha nincs róla hivatalos papír, hogy az jár Neked...


A feketemunkának ez a hátulütője: vagy kifizetik, vagy sem...

2014. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,még arra gondoltam hogy kérek ingyenes tanácsadást,de szerintem akkor azzal se megyek semmire.
2014. aug. 31. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, bizonyíték és szerződés nélkül senki sem tehet semmit. Mivel bizonyítanád, hogy jár neked egyáltalán valami a munkáért és nem csak "segítettél"? Érted mi a probléma.. :-S
2014. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy a közgépnél van feketemunka ilyen szinten


én is feketén dolgozom, de naponta fizetnek. ha nem fizetnek nem dolgozom és megyek máshoz. olcsón kell dolgozni, akkor lesz munka. amit megspórolsz az adón, azt a megrendelőnek kell hagynod.

2014. szept. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!