Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A 14T101-es adószám igénylő...

A 14T101-es adószám igénylő nyomtatvány kitöltésében segítség?

Figyelt kérdés
Őstermelőihez kell az adószám de nem tudom hogy a 14T101-F01-es nyomtatvány 6. Áfa mentesség pontja szerint hova kell x-et tenni ha 600.000 forintig kérem az adómentesség megállapítását.
2014. szept. 22. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.


"Őstermelőihez kell az adószám de nem tudom hogy a 14T101-F01-es nyomtatvány" Ez most mi akar lenni? Az őstermelőnek a saját adószámát kell megadnia, tehát ha te vagy akkor a tiedet... Ha nincs akkor a 14t34 es nyomtatvánnyal tudsz igényelni. (ha elveszett,merognálódott stb akkor is)


"Áfa mentesség pontja szerint hova kell x-et tenni ha 600.000 forintig kérem az adómentesség megállapítását." Ehhez milyen lehetőségek vannak?

2014. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!