Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TAvaly kaptam aktív korúak...

TAvaly kaptam aktív korúak ellátását januártól szeptemberig. Most mégis küldött az NAV nekem fizetési felszólítást, hogy tavaly szeptemberig nem fizettem TB-t. Most ez, hogy létezik? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd elő a jegyző által neked küldött levelet, melyben arról értesít, hogy megkaptad az aktív korút. Nézd meg, hogy tényleg az is le van-e benne írva, hogy a TB is jár ez idő alatt. Ha ez megvan, akkor menj be az önkormányztahoz és mutasd be nekik mindkét levelet.
2014. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A jegyző levele sajnos már nincs meg mivel másfél éves és már 1 éve nem kapom ezt a támogatást. Akkor simán betudok menni az önkormányzathoz?
2014. okt. 20. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Vagy írsz a NAVnak egy ajánlott tértivevényes levelet az ő levelük iktatószámára hivatkozva, megírod benne, hogy az adott időszakban az XX önkormányzattól kaptál aktív korúak ellátását.

Ha van időd, előtte bemégy az önkormányzathoz, kérsz tőlük egy igazolást, hogy az adott időszakban akt.kor.ellátást kaptál tőlük és azt mellékeled a levélhez.

2014. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Minél előbb el kell intéznem. Holnap bemegyek a önkormányzathoz aztán a navhoz is.
2014. okt. 20. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!