Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha 18 év alatt szeretnék...

Ha 18 év alatt szeretnék hiteleket osztogatni és szeretném szerződésesen azt hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán lehetséges? Papír nélküli uzsora az rossz, mert ahhoz elég sok pénzt kell kölcsön adnom, hogy verőemberek is szerepeljenek a történetben másképp meg simán lehúzhat valaki, ha azt hiszi, hogy nem kell sose kifizetnie

2014. okt. 26. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű: hitelt bank vagy hitelt folyósító cég adhat . Alapíts egyet. Mennyi lenne az éves kamat ?
2014. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Max. 10 százalék :)

Én még 18 év alatti vagyok :D

2014. okt. 26. 20:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy egy ügyvéd is elég ahhoz aki kap x pénzt és ellenőrzi, hogy mi hogyan ment. És majd az ügyvédnek odaadja a pénzt aki majd nekem adja oda. Nehogy az történjen, hogy a kifizetést hazudja :)
2014. okt. 26. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalisan sehogy.
2014. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!