Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Olyan problémám van, hogy...

Olyan problémám van, hogy szombaton utazok ki külföldre 1 hónapra, és szeretnék csináltatni egy EU-s kártyát, a többi lent (? )

Figyelt kérdés

Jelenleg a TB-m piros, ami ugye nem érvényes, viszont van diákigazolvány helyettesítő papírom, amit ma intézek el (ami addig az igazolványt helyettesíti, míg azt meg nem kapom) Tehát ha én azt a papírt beviszem arra a helyre, ahol kiállítják az EU-s kártyát, elfogadják-e ezt a diákigazolványt, mert ugye akkor már a TB-m nek zöldnek kéne lennie, (mert ugye megvan a diákigazolvány helyettesítő papirom) viszont ugye én mivel ma intézem ezt a diák papírt, holnap meg az EU-s kártyát, nem tudom, hogy ott át tudjak-e rakni zöldre a TB-t, ami kell ahhoz hogy kitudjanak állítani még aznap egy EU-s kártyát! Ez lenne a kérdésem!

Előre is!



2014. nov. 27. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!