Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Albérletet kiadók! Ti adóztok...

Albérletet kiadók! Ti adóztok a bejelentett lakók után?

Figyelt kérdés
Szóval bevalljátok, vagy el lehet ezt vhogy kerülni? Kb mennyit kell fizetni a tulajnak a lakók után? Vagy mitől függ ez? Köszönöm előre is a válaszokat!!
2010. febr. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem jelentem be lakómat. Ő sem áll úgy, hogy az adóval megemelt összeget kifizesse.

Hogy lehet elkerülni, hogy ne legyen belőle bajod?Ne legyen haragosod, aki esetleg az APEHet rád uszítja.Amúgy én már 5 éve adom ki számla nélkül. Ha jól emlékszem 20%adót kellene fizetni utána.

2010. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert aki nem adózik, az LOP!
2010. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az is LOP, akinem adozom.... szoval akar ellophatnam en is. Akkor legalabb a sajatomat lopnam, nem maset... de amilyen hulye vagyok, adozom, hogy nyudogtan aludjak.
2012. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"akinek" (nem akinem)
2012. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!