Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha itthon nem vallom be a...

Ha itthon nem vallom be a múlt évi (3 havi) külföldi munkám, rájöhetnek megbüntethetnek vagy ilyesmi? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Tavaly dolgoztam Áprilisig itthon, majd kimentem külföldre. Hosszú távú munkát ígértek, ami 3 hónap lett... majd hazajöttem és itthon dolgozok Októbertől.

Tudom, hogy tájékoztató adatként fel kellene tüntetnem az összeget, de ha nem teszem megbüntetnek?

(Nem tértem haza vagyonokkal, sőt többe került a lé, mint a hús. Nagyon nagyon átvágtak)


2015. jan. 31. 19:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa a kérdést, feltüntettem inkább, nehogy aztán lebukjak és fizessek ...
2015. márc. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!