Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem kaptam nyomtatványt...

Nem kaptam nyomtatványt (adózás), amit ki kell tölteni, visszaküldeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak egy üres borítékot küldtek,amiben csak egy tájékoztató van,meg egy feladóvevény.Diákmunkáról lenne szó,de gondolom így is kéne kapnom még valamit.Kihez forduljak,vagy kell egyáltalán nekem is olyan nyomtatvány?
2015. febr. 8. 16:12
 1/2 belapus ***** válasza:

Amennyiben választhatod az egyszerűsített adóbevallást, a NAV kitölti helyetted.

Infók:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-kon..

2015. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. Még egy kérdés:mit tegyek,ha egy munkanapomat nem fizették ki?Az után úgy nem is kell adóznom?Decemberben volt ez a nap,már meg kellett volna jönnie a pénznek,vagy ne harcoljak már érte?
2015. febr. 9. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!