Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Létezik olyan, hogy nem jó az...

Létezik olyan, hogy nem jó az adókártyám?

Figyelt kérdés
A napokban telefont akartam vàsàrolni amihez szükség volt az adókàrtyàmra is.Az ügyintézö hölgy pedig közölte velem hogy valami nem stimmel az adókàrtyàmmal mert nem veszi be a rendszer.Màr KB 15éve megvan es eddig semmibaj nem volt vele úgy hogy nem értettem a dolgot.hiszen az nem tud lejàrni nem olyan mint pl a személyi.Szerintetek van ilyen vagy csak a hölgynél nem müködött a rendszer es lusta volt újraindítani a szàmítógépet?Elöre is köszönöm a vàlaszokat
2015. febr. 19. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Először nem értettem, mi köze egy telefonvásárláshoz az "adókártyádnak". Aztán rájöttem: Valószínűleg hitelre vetted.


Szerintem a rendszerrel volt a baj...

2015. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen elöfizetésre szerettem volna megvenni és tényleg nem értettem a dolgot
2015. febr. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!