Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van Internet adó Amerikában,...

Xp ali kérdése:

Van Internet adó Amerikában, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy nincs. Valaki esküszik, hogy van. Hivatkozás is kéne, lehetőleg külföldi és nem bulvár, mert én nem találtam semmi meggyőzőt.

2015. márc. 16. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Definiáld először, hogy mit értesz "internet adó" alatt.
2015. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Forgalom vagy előfizetés alapú adó, ami nem olyan, mint a mi ÁFÁnk, a fogyasztót vagy a szolgáltatót terheli és az államhoz kerül, vagy újraelosztás részeként pl. fejlesztési alapba.
2015. márc. 16. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:

hivatkozas?

Hat en csak a havi szamlankra tudok hivatkozni.

Time Warner Cable szolgaltatja otthon az internetet, es havonta fizetunk kb. $45 es ezert kapunk 25MB letoltesi es kb. 4-5MB feltoltesi sebessegu netet ;)

Ha egesz honapban egyszer sem hasznalom, vagy orrverzesig netezek, akkor is ugyanannyi. Nem nezem a szamlat, a parom intezi, biztos hogy a $45-ben van ilyen olyan ado, de olyan,hogy "internet tax" nincs!

2015. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen adó nincs sehol sem a világon. Be is járta a világsajtót anno tavaly, amikor a kormány forgalom alapú adót akart kivetni az internetre, hogy egyedi (nagy baromság) volt az ötlet.
2015. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ÁFA ott is van, ezzel nincs is semmi baj. Az "Internet Tax" vagy "web tax" lehet a kulcsszó, olyat én sem találtam sehol a neten. Köszi az eddigi komentket, aki tud valamit, az ne tartsa vissza magát. :)
2015. márc. 17. 21:34
 6/11 anonim válasza:
2015. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2015. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Tehát kijelenthetjük, hogy nincs.
2015. márc. 21. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, az idejével meg az idegrendszerével fizet az ember azért, mert a Comcast és a Time Warner nem képesek normális szolgáltatást nyújtani, ráadásul nem is válogathatsz a úgy szolgáltatók között, mint Európában.
2015. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Orbánék hülyék!Olyan adókat akarnak bevezetni, amik sehol a világon nincsenek! Csak hogy a csaholó nácijaiknak tetszen, meg a mutyizóiknak! Hogy vinné el őket az ördög!
2015. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!