Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A családi adókedvezménynél a...

A családi adókedvezménynél a 21,27,28 sorok kitöltése?

Figyelt kérdés

21 sorba írtam azt az összeget aamit év közben érvényesítettem azaz 69005 ft.

27 sorról van egy igazolásom a munkáltatótól,hogy 690005 alap abból járulék 69005,amit levontak tehát a 28 sorba azt irtam, de az apeh visszaküldte a bevallásom javításra mert állítolag 27B¸egyenlő aa 21 A 28B és 30 B sorokkal,a röhej,hogy 30 B sort ki se töltöttem, és a program se adott ki rá semmit,ilyenkor mi van?



2015. márc. 18. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

most akkor érvényesítetted vagy levonták??

Írd meg nekem priviben az adatokat az M30-ról. Jövedelem, levont szja, megállapított járulék, levont járulék, igénybe vett járulékkedvezmény, hány gyerek után és hány hónapra vagy jogosult a kedvezményre, illetve a párod mennyit vett igénybe belőle, ha közösen érvényesítitek vagy megosztjátok.


És az mindegy, hogy a 30-be nem írtál, ők a teljes képletet visszaírják neked, nem csak az általad rosszul töltött sorokat.

2015. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!