Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van ennek a tevékenységnek...

Van ennek a tevékenységnek bármilyen hátulütője? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár ismerősömmel úgy döntöttünk, hogy szerencsejáték által szeretnénk némi pénzt hozni a konyhára. Találtunk egy külföldi csapatot, akik tetemes összegért cserébe meccsekről elemzéseket, tippeket egyszóval mindent elküldenek ami az adott játékkal kapcsolatos. Viszont arra gondoltunk, hogy ha mivel nem kis összeget fizetünk ezért mi lenne ha mi is tovább adnánk ezeket, úgy hogy nullára kijöjjünk legalább és ne a saját pénzünket kelljen pluszban befektetni.

2015. márc. 28. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha adózol a jövedelmedből és nem vezetsz félre másokat + nincs bundázás vagy más csalás az ügyben, akkor nem!
2015. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

'Találtunk egy külföldi csapatot, akik tetemes összegért cserébe meccsekről elemzéseket'


Hogy ti mekkorat fogtok bukni ezzel az egesszel, aranyapam... Barmennyi penzt is fizettek nekik, garantalom, hogy SEMMIT nem fogtok nyerni, maximum tapasztalatot. Arrol mar nem is beszelve, hogy jo esellyel amint megkapta a kulfoldi 'csapat' a penzt, kb. a kovetkezo fel oraban eltunik az eterben, es jot rohog a markaba, hogy ismet sikerult par balekot beetetni...


Meg aztan, meseld mar el ki fog neked fizetni szerencsejatek tippekert? Es ha fizetett, de nem nyer, szerinted mennyi ido alatt fognak megtalalni es radrugni az ajtot?

2015. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy bundáz e bárki, én amolyan piramis rendszert udok elképzelni a dologban, hogy akitől vesszük mi az is valakitől mégtöbbért és igy tovább. Az adózás világos, viszont mennyi esélye van annak, hogy bárki is pont arra fog koncentrálni, hogy nekem van pl 530-50 ezres bevételem havonta abból, hogy tovább adom a tippeket? Amikért kétlem, hogy akiktől mi vettük szintén adót fizetne
2015. márc. 28. 10:51
 4/11 A kérdező kommentje:

7ből 6 tippjük jött eddig:) meglógni sem lógtak meg:) nem 50es oddsokra kell gondoln mint a sok facebookos fix meccses 100%os nyereségek stb


az ajtó rárugós témáról annyit, hogy sosem 100%os egy tipp igy nyilván én se garantálok 100%ot.. sok helyre befizettem már nem jött mindig minden de mégse fordult meg a fejembe h rárugjam bárkire is az ajtót. ARANYAPÁM:)

2015. márc. 28. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom évi 800ezer forintig nem is kell adózni, de szerintem senki sem fog ellenőrizni téged, ha éves szinten kapsz ezért egy millió (vagy több) forintot. Ismerősöknek adsz tippeket, ők odaadják a péznt, és nem történt semmi. Neten, emailben megbeszélitek, és átutalják paypal-on, ott pedig X összeg felett kell adóznod, szóval az rendezve van.
2015. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Melyik ez az oldal?
2015. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehát hét 1,20-as tippjükből eddig 6 bejött. Azért tényleg megéri egy valag pénzt kiadni. :D

Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de tipikusan ezek azok az oldalak, amikkel az ember belefuthat egy nagyon fájó zakóba. Amellett, hogy egy kisebb vagyont kiad a tippekre, még a feltett összeget is bukja.

De ti tudjátok, a saját pénzét mindenki úgy szórja el, ahogy akarja. :)


A lehetséges buktatók, mondjuk ha elfelejtetek számlát adni. Magyarországon minden szolgáltatás igénybevételekor a szolgáltatónak számlaadási kötelezettsége van. Hidd el, lesz majd olyan ügyfél, aki rátok küldi a NAV-ot, amikor majd a fél fizuja elúszik a fizu másik feléből megvett tippnek köszönhetően.

2015. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Továbbá kérdéses, hogy akiktől veszitek a tippeket, vajon engedélyt ad-e a továbbértékesítésre?
2015. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
jó hülye vagy, aranyapám. 7-ből 6 bejött? nanemá. akakascsípjemeg. az aztán má valami.. majd nézd meg azt inkább, hogy 100-ból hány jön be, vagy 1000-ből
2015. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2es szorzó alatti mérkőzések eddig nem voltak. jelentem két hónap elteltével kocsit vettem a nyert pénzből:)
2015. jún. 7. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!