Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Levelet kapott édesanyám a...

Levelet kapott édesanyám a Nav-tól, ami az én címemre érkezett. Elsőbbségivel feladtam postán a levelet anyumnak, de nem kapta meg. Ki lehet kérni a Nav-tól újra a levelet?

Figyelt kérdés

Anyum elköltözött egy távolabbi városba,korábban egy városban laktunk.

A levél a régi címre érkezett,sima levél volt,nem ajánlott.

Gondoltam elég lesz,ha csak elsőbbségivel adom fel.Ennek mar 1 hete,de nem érkezett meg anyumhoz a levél.

Lehet kerni a Nav-tól,h küldjék meg újra a levelet?Fogalmunk sincs,mit küldhettek


2015. ápr. 29. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem tértivevénnyel jött, akkor legfeljebb valami információs akármi lehetett, semmi lényeges. Ügyfélkapuja van anyukádnak? Onnan is letölthető minden küldemény, amit postán feladnak.
2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ügyfélkapun nem tölthető le minden küldeményt, amit a NAV postán felad!


Ha csak simán jött (postán), akkor biztosan nem egy nagyon fontos dolog lehet. Ilyen például, hogy az adója 1 %-át továbbították a megjelöltnek.


Ha nem postán jött, se bélyeg, se semmi, hanem személyesen dobták be, akkor általában azt az adóvégrehajtó teszi. Ilyen esetben aggódni kezdenék, ha Anyukádnak van valamilyen adó vagy adók módjára behajtandó köztartozása...

2015. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!