Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy kell kitölteni a 1453...

Hogy kell kitölteni a 1453 nyomtatvány 03 lap 151 pontját ha gyermekem 2009 ben született hova mit kell irni?

Figyelt kérdés
a kitoltési utmutaqto nem egyértelmu
2015. máj. 13. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Mi a problémád?
2015. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, a gyermek után családi kedvezményt akarsz érvényesíteni.

Ha 2014. év minden hónapjában jogosult voltál családi pótlékra utána, akkor az adatai megadása után minden hónaphoz írsz egy "1"-est.

Ha csak bizonyos hónapokra voltál jogosult utána, akkor azokra a hónapokra írsz egyest, a többi hónapnál kihagyod.


De tényleg az lenne a legjobb, ha megírnád, mi a problémád ezzel a pótlappal.

2015. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kitöltöttem és a problémám az hogy van még egy gyermek aki külföldön született és nem jogosult a családira. A másik problémám az az hogy ha kitöltöm ezt a lapot akkor ki jön egy összeg az a oldalon . Kell még bármit is irni bármelyik lapra ami evvel kapcsolatos a gyermekekutáni kedvezménnyel?
2015. máj. 15. 00:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak kitöltöm a 03 ast és kész
2015. máj. 15. 00:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok tisztában azzal, hogy mennyit értesz a bevallásból, ezért ne sértődj meg a következőkön:


Bevallásnál nem csak a 03-as pótlapot kell kitöltened, hanem az "A" laptól egészen a "C" lapig bezáróan azokat a sorokat, amelyek vonatkoznak Rád.

Nem tudom, hogy milyen előzményed van év közben (kérted-e a családi kedvezményt a munkáltatódtól), tehát érdemben nem tudok válaszolni.


Ha segítségre szorulsz, akkor Te is segíts azzal, hogy adatokat adsz hozzá...:)

2015. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem sértödöm meg. Nekem ki van adva a lakásom és ezért kell az adóbevallást beadnom mert hivatalosan adózni szeretnék utánna.Nincs munkáltatóm.Szóval egyedul a lakás kiadás része érdekel és hogy evvel kapcsolatban meik részt kell kitölteni.
2015. máj. 17. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ingatlan bérbeadás önálló tevékenységnek minősül, így a bevallás 7. sorához tartozó kitöltési útmutatót kell hozzá tanulmányoznod. Azért is, mert leírni róla mindent lehetetlen, ha a tanulmányozás utána adódik még kérdésed, akkor tedd fel...
2015. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!