Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Havonkénti kimutatás SZJA...

Havonkénti kimutatás SZJA elszámoláshoz a 2014. évi jövedelméről. Ezt a levelet kaptam még februárban. Adóbevallás? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

A polgármesteri hivatalban dolgoztam nyári munkán. Ez a levél mit jelent?

Épp az adóbevallásról voltak hírek, és megijedtem, hogy nekem ezzel valamit kellett volna csinálnom.

A szüleim sem tudnak semmit, nekik mindig a munkahelyük lerendezte. Én meg most dolgoztam először. Kell nekem most valamit csinálnom?

Kérlek segítsetek!! 17/L



2015. máj. 19. 11:52
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"Kell nekem most valamit csinálnom?"


adóbevallást

2015. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezt gondoltam. De, na azt hogyan?

Google a barátom, tudom. Ezzel annyira jutottam, hogy az ügyfélkapumnál le kell töltenem valamilyen programot. Na de a folytatás, meg milyen program?

2015. máj. 19. 13:11
 3/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Keress valakit az ismerőseid körében, aki tud segíteni, mert ezt így nem igazán lehet elmondani. A NAV honlapjáról lehet a kitöltőprogramot letölteni, de ha van ismerősöd, aki már megcsinálta a sajátját, akkor ő tud benne segíteni.
2015. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!