Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallás hibaüzenet után...

Adóbevallás hibaüzenet után mennyi időm van javítani?

Figyelt kérdés

jön egy hibaüzenet mert 2x töltöttem fel ugyanazt a bevallást, de igazából nem szeretném javítani meg semmit változtatni, illetve az is szerepel az értesítőben hogy érdemi számadatok rögzítése nélkül irattárba helyezték a doksit.


ÜCC rendszeren keresztül akartam intézni de az ÜCC-s számot tegnap kaptam meg még nem aktív...



2015. máj. 22. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:

*jött


szóval a lényeg hogy ha van is hiba a bevallásban de látják h 20.-ig fent volt, akkor nem büntetnek ugye?

2015. máj. 22. 11:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmunk nincsen. Talán megérne egy telefont a NAV-hoz, hogy megkérdezd, mi ilyenkor a teendőd.


Parázni nem kell!

2015. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a probléma?

Ha kétszer töltötted fel, akkor igen, a másodikat már hibának fogja tekinteni a rendszer, és nem fogadja be. De ezzel kapcsolatban nincs teendőd, hiszen már volt egy érvényes bevallásod. Akkor lenne problémás, ha a másodikban valamin javítani akartál volna, mert akkor annak így nincs hatása (de akkor sem lenne olyan oltári nagy gond, mert az is javítható).

2015. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elvileg ma már aktív lesz a saját ÜCC rendszerem remélem ott kiderül h van-e teendőm :)


köszönöm a válaszokat!!

2015. máj. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!