Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Havi 600-800. 000 Ft bevételhe...

Havi 600-800. 000 Ft bevételhez milyen vállalkozási formát ajánlanátok az alábbi feltételek esetén?

Figyelt kérdés

Költség a járulékokon kívül lényegében nincs, max havi pár 10.000 Ft.


Milyen vállalkozási formát ajánlanátok? Bt. KFT, egyéni vállalkozás?


És milyen adózási formát?



2015. máj. 22. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem KFT esetleg KATA (ha egyedül csinálod).


Ellenben szerintem nincs olyan vállalkozás ami 600-800eFt bevétel hoz és a járulékon kívül nincs más költség csak egy jelképes. :) Ha van ilyen akkor annak nincs munkája, emiatt nincs bevétele stb stb vagy az is lehet hogy valamit nagyon nem tudok. :)

2015. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyéni vállalkozónak menj el.

Az a legegyszerűbb megoldás + nem függsz annyira másoktól mint mondjuk egy kft ben.

2015. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is az egyéni vállalkozásban gondolkodom leginkább.

De a KATA az nem jó, mert az csak évi 6 millióig működik tudtommal.

2015. máj. 22. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

2.-es vagyok.

Akkor váltsd ki azt.


Szerintem tényleg azzal járnál a legjobban.

Elszámolni is valamivel könnyebb egyéni vállalkozóként.

(pontosan nem tudom, hogy vannak ezek bár tanultam gazdaságit nagyjából annyi maradt meg, hogy az olyan csupasz==> könnyebb megoldás)

2015. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!