Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy fizesd magad után a TB-t?

Shirayuuki kérdése:

Hogy fizesd magad után a TB-t?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy az ügyfélkapun keresztül el lehet intézni elektronikusan, hogy magad után fizesd a TB-t, nem kell személyesen bemenni a TB-hez, ami nekem nagyon jól jönne, mert most költöztünk el, és itt semmit sem ismerek és nem találok el sehova :D A válaszokat előre is köszi :)

2015. máj. 28. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Bizony intézhető, de nem egyszerű ha még nem használtad az abevjava-t :)


Legyen a legfrissebb java keretrendszer feltéve a gépedre (A JRE jó lesz neked):

[link]



Töltsed le a nav oldaláról:

abevjava:

[link]


utána kell a nyomtatvány is a bejelentéshez, ha minden igaz, akkor ez az:

[link]


felteszed ezt is és indulhat az abevjava, valahol a users/public-ban fogod megtalálni win7-8 esetében, ott lesz abevjava mappában.


ott asszem abevjava_start.bat -al indul.


új nyomtatvány, megnyitod az egyetlent amit leszedtél, és kitöltöd. a végén megjelölöd a menük közül elektronikus beküldésre és majd név-jelszó párossal elküldi.


Nem írtam le tökéletesen az abevjava használatát, kicsit szenvedj vele te is :)

2015. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elnézésedet kérem, ez lesz a helyes dokumentum:

[link]

2015. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És nem a TB-hez kellene bemenned, hanem a NAV-hoz ha személyesen intéznéd.
2015. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán volt külön TB székház és ezeket az ügyeket ott kellett intézni. De köszönöm a válaszokat, megpróbáljuk :)
2015. jún. 4. 20:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Ésmi van akkor, ha a nyomtatványon a 2010-es dátum szerepelés nem lehet átírni?
2015. jún. 4. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elhamarkodott tanácsot kaptál, és ez egy 2010-es nyomtatvány. A NAV-nál minden évben másik nyomtatványt kell leadni.


Próbáld ezt:

[link]

2015. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elhamarkodott választ toltál, ha elolvasod, látod, hogy azonnal korrigáltam és a friss nyomtatványt is beidéztem.
2015. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvastam el, a kérdező panaszkodott, én meg kerestem neki egy másik nyomtatványt.

Nem "toltam" semmit, de azért egészségedre.

2015. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!