Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan vehetem igénybe a...

Hogyan vehetem igénybe a képzési költség halasztott kedvezményét?

Figyelt kérdés
A férjem tandíjáról megkaptuk az igazolást amellyel igénybe vehetek adókedvezményt. Viszont a lakáshitelre is kapok adókedvezményt, de nincs ennyi adóm. Milyen lehetőség van arra hogy a tandíjra járó adókedvezményt a jövő évben vegyem igénybe? Az egyetemtől újabb igazolást kell kérnem?
2010. márc. 8. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Halasztva csak a férjed érvényesítheti az adókedvezményt. Meg kell kérdezni az egyetemen, hogy lehet-e még változtatni. Nem hiszem, hogy adnak másik igazolást most már. Szerintem elbuktátok a kedvezményt. Kérlek írd meg, hogy mire jutottatok. Hadd okosodjunk belőle.
2010. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyetemen adnának újabb igazolást 3400 Ft eljárási díj ellenében.A probléma viszont az hogy a halasztott kedvezményt csak a férjem vehetné igénybe nekünk ez viszont nem jó, ugyanis a férjem éves jövedelme meghaladja a 4 milliót és e fölött már nem jár az adókedvezmény.Így tényleg buktunk:(
2010. márc. 9. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nézd a dolog jó oldalát. Inkább keressen jól a férjed, és ne tudja igénybevenni a kedvezményt, mint fordítva. :))
2010. márc. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van:)
2010. márc. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!