Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudom ellenőrizni hogy be...

Hol tudom ellenőrizni hogy be vagyok-e jelentve az OEP-en kívül?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el dolgozni, november 5-től, ügyfélkapon a taj szám alapján megnéztem de nincs ott a munkáltató neve, csak az önkormányzaton keresztül vagyok biztosított. Ennek azonnal meg kell jelennie, vagy várni kell legalább egy hetet, hogy megjelenjen ott? Máshol is meg le lehet ellenőrizni?

2015. nov. 6. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem túl naprakész a rendszer, 1-2 hónapnyi csúszás is előfordul.
2015. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem de mikor az önkormányzatnál jelezni kezdte akkor onnantól volt zöld a lámpa, előtte piros. tehát itt pontos volt
2015. nov. 6. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom Ügyfélkapun lehet. Nem használom, de mintha olvastam volna, hogy van és frankó.
2015. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó te csak a kérdést olvastad el, ami alatta van azt nem. Az ilyenekre oda se kell figyelni
2015. nov. 8. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm, csodás, hogy ezt így ideröffentetted.
2015. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is köszönöm hogy te is ideröffentettél valamit
2015. nov. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!