Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miről kell adóbevallást...

Miről kell adóbevallást csinálnom, ha dolgoztam 2 napot diákszövetkezetnél,15 napot állami nyári diákmunkaprogramban, és 2 hónapja minden szombaton alkalmi munkaszerződéssel?

Figyelt kérdés

Tehát a nyáron dolgoztam:

-2 napot diákszövetkezetnél (nincs róla semmi papírom hogy mennyi bért kaptam, stb. csak e-mailem)

-állami nyári diákmunkaprogramban 15 napot (megvan a munkaszerződés, minden papír)

-minden szombaton alkalmi munkaszerződéssel kb október óta (erről sincs papírom)


A NAV oldalát már próbáltam de annyira nem igazodtam ki rajta, kérem aki ért hozzá segítsen!!!


2015. dec. 12. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A diákszövetkezet és az állami cég fog neked küldeni részletes papírt róla januárban (vagy kicsit később, de jóval az adóbevallás határideje előtt). Ezekről gyakorlatilag csak az összegeket kell bemásolni a megfelelő rovatba, esetleg összeadni őket, nem lesz extrém nehéz (az abevjava program még jelzi is, ha valamit elszámoltál). Az alkalmi melóhelyed szintén kell, hogy küldjön papírt, ha nem, akkor feketén vagy foglalkoztatva...
2015. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!