Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Oktoberben lettem egyeni...

Oktoberben lettem egyeni vallalkozo diakkent, viszont semmit nem foglalkoztam vele 0 a kiadas, bevetel is. Viszont adobevallast kene csinalni. Mennyiert csinalja meg kb ezt egy konyvelo?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyéni vállalkozás indításakor kellett beküldeni pár bevallást, adatszolgáltatást, év közben havonta szintén. Azt ki küldte be?


Ha könyvelő akkor gondolom el fogja készíteni gyakorlatilag a nullás bevallásod a megállapodott havi vagy egyszeri díjért amit eddig kért.


Ha soha senki semmilyen bevallást nem adott be év közben akkor azokat pótolni kell, de ha csak az szja bevallást nézem egy vadidegen könyvelő minimum 2-3 e Ft-ot el fog érte kérni, ha az elmaradt bevallásokat kell pótolni az már megint más tészta.

2016. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem valaki azt mondta nem kell 0-s se mert nincs vallalkozasba x jovedelem igy eleg az eves.

Most akkor az nagy baj hogy nem adtam le havonta oktobertol?

2016. jan. 30. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!