Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyszerűsített adóbevallás...

Egyszerűsített adóbevallás 1553NY nyilatkozat kitöltésében hol nyilatkozom az egyszerűsített foglalkoztatásból származó jövedelemről?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkaviszonyom, tavaly munkáltatótól származó jövedelmem volt. Kaptam álláskeresési járadékot, majd dolgoztam egyszerűsített foglalkoztatottként. Úgy tudom ebben az esetben kérhetem, hogy a NAV csinálja meg az adóbevallásom. Tavaly is így volt. De tavaly meg kellett jelölnöm, hogy volt e egyszerűsített jövedelmem, de most sehol nem találom ezt a pontot. Esetleg tudja valaki, hogy kivették e ezt a pontot vagy átnevezve valahol nyilatkoznom kell róla?
2016. jan. 28. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!