Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Idén az az adóbevallást...

Idén az az adóbevallást meddig lehet ingyenesen beadni? Fizetés nélkül.

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron diákmunkában dolgoztam 2-3 hónapot.
2016. jan. 28. 19:15
 2/7 anonim ***** válasza:

????


Maga az adóbevallás mindig ingyenes.

2016. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Mindig ingyenesen adjuk be az adóbevallást, a beadásáért sohasem kell fizetni.

Az már más tészta, ha te könyvelővel csináltatod, annak nyilván fizetni kell érte.

Ha te azt szeretnéd, hogy a NAV készítse az adóbevallásod, akkor február 15-ig tudsz erről nyilatkozni, a 1553NY nyilatkozat kitöltésével.

Ezt megteheted személyesen a NAV ügyfélszolgálaton vagy beküldheted nekik postai úton vagy ügyfélkapun keresztül.

FEBRUÁR 15-ig.

2016. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magánszemély adóbevallási határideje (ha nem a NAV által akarod készíttetni) május 20-a.
2016. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem tudom kitölteni a saját adóbevallásomat, ezért valameddig gondolom megcsinálja a NAV.
2016. jan. 28. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor a 3-as válaszoló tanácsa szerint járj el. 1553valami :D
2016. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már miért ne tudnád kitölteni? Annyira nem bonyolult a legtöbb embernek.

Vagy neked van millió fajta bevételi forrásod és számtalan adókedvezményre vagy jogosult? Mert ez esetben tényleg jobb ha felkeresel egy könyvelőt.


Az adóhatóság csak akkor készíti el amikor saját magadnak is rém egyszerű lenne megcsinálni, szóval kb semmire sem jó az.

2016. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!