Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Járulék/adó fizetési összefogl...

Járulék/adó fizetési összefoglaló táblázat?

Figyelt kérdés
A lehető összes féle-fajta esetben történő járulék/adó fizetést összefoglaló táblázat érdekelne.

2016. febr. 23. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
mi van?
2016. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aludni kéne már, töki!
2016. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Mi van?" Tanult ember....

Aki ért hozzá tudja mire gondolok, aki meg nem, az nem tudna segíteni.

A leggyakoribbakat említve, egyéni vállalkozóként, az összes eshetőség, nem mind1, hogy főállásban, vagy "másod", nyugdíjas-e, stb.

Megbízásos, társas, munkaviszonyos nyugdíjas, és még számos speciális eshetőség.

Na ez kéne "töki"... táblázatban.

2016. febr. 24. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira sokrétű dolgot kérsz, amit senki nem fog neked ingyen megcsinálni. Ilyen táblázatot sehol nem fogsz találni, ezt a szakmát nem hiába adják emberek kezébe. Keress meg egy jó szakembert, ő majd ad neked árajánlatot. Én megcsináltam magamnak erre az évre, nekem se 2 percembe telt. Nem bántani akarlak, kutakodj te is, legalább megtanulod közben.
2016. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Máris többet segítettél, mint az első kettő.

Elég fontos dolognak gondolom, és azt hittem, hogy valakik évente megcsinálják, és elérhető valahol az interneten. Hiába nem adta ki fél óra google után.

Így legalább tudom, hogy saját magamnak kell elkészíteni.

Csak addig nem akartam hozzá fogni, amíg nem tudom, hogy valaki már nem-e csinálta meg.

Hozzátenném, hogy nem ebben dolgozom, csak tanulni akarok.

2016. febr. 24. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá, remélem továbbra is tetszeni fog a szakma! HVG-ben nagyon sok mindent megtalálsz, és alap táblázat is van benne. Egy kis segítség :)
2016. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!