Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Más is volt már olyan NAV...

Más is volt már olyan NAV bűnűgyi osztály tanúkénti meghallgatáson ahol nem mondják meg végig, hogy mi az ügy? Hiába kérdezem azt mondják majd később megmondják. De nem csak kérdezgetnek. Nem kéne, hogy tájékoztassanak erről?

Figyelt kérdés
Más is egyetért azzal ha ilyen esetben nem vagyok túl segítőkész? Gyakran mondom a nem tudom, nem emlékszem válaszokat.

2016. márc. 6. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

El kell mondja a kihallgatás elején, hogy ki ellen nyomoznak, legalább is nekem így volt. Előtte érdeklődtem, de telefonon semmit nem mondtak.


AGYRÉM a NAV!!! Gondolhatod, hogy néz a postás amikor odaadja a NAV BI-től érkező levelet.


Mintha bűnöző lennél, miközben csak tanúnak hívnak egy rajtad kívülálló ügyből kifolyólag.



Miért kell ráírni a borítékra hogy bűnügyi igazgatóság???


Postásnak mi köze hozzá???

2016. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a postás nálam is meglepően csendes volt aznap.

Olvastam ilyen kihallgatási taktikákról de szerintem öngól mert ha úgy érzem, hogy taktikáznak ellenem akkor onnatól bekaphatják.

2016. márc. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!