Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kérelem egészségügyi szolgálta...

Kérelem egészségügyi szolgáltatásra való jogosultság megállapításához - NYILATKOZAT?

Figyelt kérdés

Szeretném kérvényezni, hogy az önkormányzat fizesse egy évig (igazából csak kb 3 hónap, mert június közepéztől munkába tudok állni) a tb-met, meg is kaptam a kérvényt, ki is töltöttem, DE kaptam mellé egy nyilatkozatot is!


Ki kellene töltenem, nyilatkoznom kéne, hogy nincsen tulajdonom vagy mi, nem emlékszem rá, mert a nőci nagyon gyorsan elhadarta, nincs kitöltési útmutató sem, és ki is paterolt gyorsan, mert nagy volt a sor.


Szóval holnap vinném leadni, de nem tudom, hogy mit kell írnom a nyilatkozatba pontosan.


Tudna valaki segíteni?



2016. márc. 20. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, ha tudnánk, hogy mit kérnek a nyilatkozatban...

Gondolom, vannak rajta kérdések, vagy legalábbis valami válasznak hely. :)

2016. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak a személyes adatoknak van hely, továbbá egy olyan mondat hogy "...büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem...." és innentől van kb 10 sor.

Alul dátum, aláírás.

Ennyi.


Ha rá lett volna írva AKÁRMI EGYÉB, nem tettem volna fel a kérdést. -.-"

2016. márc. 21. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor írd azt, hogy...

Büntetőjogi felelősségem tudatában nyilatkozom, hogy nem rendelkezem ingatlanban tulajdonrésszel, valamint gépjárművel sem.

Dátum, majd az aláírásod.

2016. márc. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!