Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen telefon számon vagy...

Milyen telefon számon vagy címen lehet érdeklődni? Ha gyanus, hogy rosszul lett kitöltve az adó bevallás, melyben szerepel a családi adó kedvezmény vissza igénylése is és el is lett küldve már 1 hónapja, de nem jött semi, hogy roszul lett kitöltve.

Figyelt kérdés
Mivel vissza igényeltem 210. 000ft 2 gyerekre de 4 órásba vagyok bejelentve 55. 000ft-re

2016. márc. 26. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A NAV_nál ! Mivel nem tudom, hogy területileg hova tartozol (megye, város) így telefonszámot, címet nem lehet adni .

Hiba javításkor úgy is ki fogsz bukni, majd értesítenek . Én is a napokban kaptam meg az ellenőrzőt példányomat .

2016. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha jól számolok 7800kevesebbet kértél vissza, ezért nem fog szólni a NAV.
2016. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

terület: 5.kerölet Bp

( ezek szerint jo lett az igénylés?

Nekem azt mondták, hogy 4 órás 55000ft bejelentéssel max 125000ftot lehet vissza igényelni..

2016. márc. 26. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Marad kereted a járulékokra, 660*17%+660*16% amit két gyerek után kérhető vissza.
2016. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget, akkor reménykedem, hogy jo lett kitöltve.

Aggodtam hogy nem stimmel valami mert már eltelt 34 nap és semmi jele, hogy utalnának vagy hibás lenne és javítani kellene.

2016. márc. 26. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Hárman néztünk rá az enyémre, szintén négy óra, két gyerek, picivel több fizu, és nekem már látszik az összeg a folyószámlán a bevallásom elintézett. A postáraadás után pár nappal érkezik be a navhoz onnan harminc munkanap.
2016. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves Lanfaer!

Megkérdezhetem hogy mikorvadtad postára az adóbevallásodat?

Előre is köszi

Reni

2016. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun adom be elektronikusan, vasárnap este(3/6). Gyorsabban tudnak vele dolgozni. 16án már felkönyvelték, de a bevallásállapotát is tudom ellenőrizni. Sajna nekem is hetedikétől ketyeg a 30nap, hiába vannak készen egy hete:-D
2016. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!