Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A hétvégén a sikló melletti...

Potyike kérdése:

A hétvégén a sikló melletti WC-ben sorba kellett állni, a külföldiek fizették az 1. -eurót, a magyarok a 2oo. -Ft-ot, nyugta, pénztárgép nem volt. Ma ugyanezt tapasztaltam a vásárcsarnok alagsorában. A NAV nem ellenőriz?

Figyelt kérdés
adócsalás

2016. máj. 11. 17:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

Jelents fel aztan meg xarni se lehet majd miattad. De nem baj, mert a pasik majd oldalbahugyozzak az epuletet.

Koszonjuk Emese!

2016. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha az adóm is strómanokon keresztül a tiszlet politikai "elit" kezében köt ki, pont leszarom, hogy ki nem adózik. 100 évnyi mocsokban, elkqrásban feltrengünk, ti meg azon pörögtök, hogy a wc-s nem adózik a 100 forintok után. Egy egész népet kéne átveleni, meg a teljes politikai garnitúrát lecserélni úgy, ahogy van.
2017. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Leegyszerűsítve, olyan mintha egy szobában lennétek ami tele van szarral, ti meg a légfrissítőt nyomkodnátok és nem értitek miért nem szűnik meg a bűz.
2017. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy az emberek fejében kellene rendet teremteni,gy tisztességes állampolgár ne járuljon hozzá az adócsaláshoz,kérje el a nyugtát mindenhol.
2017. jan. 19. 09:10
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Én is írtam, hogy egy népnek kéne az egész mentalitását átformálni. De azt nem így fogod elérni. Ennél messzebre mutató problémáról van szó, fejétől bűzlik a hal.
2017. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igazad van abban,hogy a nép mentalitását kellene megváltoztatni.de ezt a folyamatot el kellene kezdeni,akár egyéni figyelemfelhívással is.Nagy feladat hárulhat természetesen az ország vezetőire is,de nagy a felelősségük a pedagógusoknak is,
2017. jan. 20. 10:03
 17/20 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg miért fáj neked ez? "


Neked is fájna ha kulfoldon ugyanazert te 2 eurot fizetnel, mig az othhoni 50 centet. Te lennel a legjobban felhaborodva, hogy micsoda rasszisták.

2017. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot. A külföldi is fizethet 200 forintot ha akar.
2017. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A használati díj általában 200.-Ft,vagy 250.-Ft.Találkoztam olyan hellyel is,ahol a szomszéd jól látogatott sörözőt is ugyanaz a vállalkozó üzem elteti,ahol jelentős a forgalom.Ott a WC használat díja 200 Ft,nyugta nincs zsebbe fizetnek.Negyed óra alatt kb. 10 vendég vette igénybe a szolgáltatást.
2018. jún. 1. 15:19
 20/20 anonim ***** válasza:

Felháborító! Micsoda hatalmas pénzek mozognak a WC bizniszben, és van pofájuk ahhoz, hogy nem adnak nyugtát?

Én meg 4500 Ft-ot fizettem egy mobilszervízben, és semmit nem adtak, se nyugtát, se blokkot, se legalább egy fél napos garanciát. Örülhettem neki, hogy egyáltalán megcsinálták, és visszaadták a telefonomat.

2018. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!