Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Bináris opciózok. Napi 30 000...

Bináris opciózok. Napi 30 000 forintnak megfelelő összegű profitom gyűlik (naponta) ha leveszem, kell utána adóznom?

Figyelt kérdés

ha kell, de nem csinálok semmit csak leveszem a pénzt, akkor várom, hogy "felfigyeljenek" rám és akkor legfeljebb küldenek levelet, hogy "adóköteles ön, így adóznia kell"..vagy ilyesmi üzenet.


Bár elvileg ha kéne is, akkor valami új törvény szerint, amint rákerül a kértyámra pénz, automatikusan levonják az adót. De nem tudom, hogy ennél kell-e


2016. jún. 6. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nyugi, nem veszel le semmit. Az a pénz nem létezik.
2016. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen kell adózni. Ha nem vallod be akkor csak idő kérdése és a nav rátalál. Már ha tényleg van napi 30e és nem álmodtad.
2016. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És hogyan adózzak? online szeretnék. Vagy kihez fordúlhatok, aki tud ebben segíteni?
2016. jún. 6. 21:44
 4/13 A kérdező kommentje:

és igen napi 30.

És igen elsőnek válaszolva vettem le már pénzt

2016. jún. 6. 21:45
 5/13 A kérdező kommentje:
vettem le, csak nem mertem sokat
2016. jún. 6. 21:45
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Az üzleti év végén ( május 20-ig) beírod az adóbevallásodba és befizeted az adót.

Ennyi pénzből azért csak meg lehetne fizetni egy könyvelőt hogy elmagyarázza, hogy kell.

2016. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kell adózni és nem csak akkor ha kiveszed, hanem már akkor adóköteles jövedelem, amikor megkerested.
2016. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És igen. Könyvelőt már kerestem is fel.
2016. jún. 6. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

#7 ez egy fasság, mert ez esetben akkor a veszteségeit meg visszaigényelheti? Keres 30e-et leadózza, majd a megkeresett 30e-et befekteti és elbukta... akkor nem keresett semmit, de a "keresetet" már leadózta.


Át kellene olvasni a forex szabályzatot, amíg a számlán van a pénz addig az nem a tied.

2016. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elvileg új törvény ( 2016.Jan.) szerint amint rá kerül a számlámra ha kiveszem, automatikusan levonásra kerül a dolog és nem kell tegyek semmit. Magától a bank levonja az adót. Nem tudom mennyi igaz ebböl.
2016. jún. 7. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!