Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jól értem a kalkulátor eredmén...

Jól értem a kalkulátor eredményét? Részletes fotó lent, EGYSZERŰ PÉLDA

Figyelt kérdés

Van az mfor. hu oldalán egy kalkulátor, amibe ezen bevitt adatok alapján javasol vállalkozási formát, amivel a legjobban jössz ki. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!


[link]


Egy kereskedésről van szó, aminek a bevétele pármillió ft, kb 30%kal kisebb a beszerzési érték, így ez a 30% a kereskedő haszna. Maganak kifizeti a bért minden hónapban (120 és 150ezer ft) és egész évre azt a 240 illetve 400ezer forintot kell csak befizetni? (havi atlagra 20ezer és 33ezer ft)

Létezhet ez? Hol a buktató? Tuti rosszul értem mert ez kedvezőbb lenne mint a KATA.



2016. jún. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kalkulátor garantáltan vacak, a bruttó 120e ft-os bér neked, mint munkaadónak nem 120e-be kerül, fizetsz utána még szocho-t, eho-t.
2016. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress meg egy könyvelőt, ő pillanatok alatt megmondja neked, mi lenne neked megfelelő.
2016. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Enikő64 ***** válasza:
Nem tudom,honnan másoltad be ezt a kalkulátort...szerintem ez jó pár éves lehet.KATA előtti évekből ?
2016. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat pedig hivatalos oldal :(

Esetleg akkor valaki el tudja mondani erdemben, a kalkulatorba beirt adatok alapjan, a kisvallalkozoi adoval milyen kolstegeim lennenek DURVAN? Koszi elore is :)

2016. jún. 11. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Gazdasági számítást ne bízz egy ilyen kalkulátorra, keress fel egy könyvelőt.
2016. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!