Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nyári munkát keresek az...

Nyári munkát keresek az interneten és találtam is egyet ahol energiaital promociot, kellene végezni akár azonnali kezdéssel. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Azt mondták menjünk be és megbeszéljük azonban nem vagyok tisztában ennek a hátterével hogy milyen papírmunkákat kellene végezni. Ebből a pénzből kell majd adóznom ?Csak pár hét lenne az egész munkaidő és diák vagyok még. Vagy be kell majd mennem a nav-hoz és a munkaügyi hivatalba ?

2016. júl. 1. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam ,hogy napi kifizetés lenne , tehát gondolom adózni se kell akkor? a negatív kommentelők kíméljenek sajnos nem értek ilyenekhez.
2016. júl. 1. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
már hogyne kellene adózni....
2016. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehat akkor elotte menni kell a NAV-ba meg a munkaügyi hivatalba is papirokat intézni?
2016. júl. 1. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van adókártyád, akkor nem kell semmi. A munkaügynek köze sincs hozzá, kivéve ha rajtuk keresztül végzed ezt a nyári munkát.
2016. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4es mondja. Ha van adokartyad, a vilagon semmi inteznivalod nincs.
2016. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!