Mennyi szabadság jár?

Figyelt kérdés

Ha egész évre 25 jár, akkor jan 1.- augusztus 8.-ig lebontva mennyi jár?

12 vagy 13?



2016. júl. 15. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az időszak 221 nap, az évben 366 nap van. 221/366 = 0,604, vagyis ennyivel szorzod a 25 napodat, ami 15,096, kerekítve 15.
2016. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt így számolják...

Nem is gondoltam.

Azt hittem hónapokra bontva vagy valami ilyesmi.

Köszönöm

2016. júl. 15. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Így 30 fölött illene ismerned az időarányos szó jelentését.
2016. júl. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
#3-mas, lecsaptad a labdát. Pedig kétszer elkezdtem írni ugyanezt, de gondoltam jófej leszek nem kötekszem :)
2016. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Honnan kellene tudnom, hogyan kell kiszámolni a szabadságot???

Maradjon mindenki a szakmájánál. Majd ha könyvelő leszek akkor nem kérdezek ilyet.

Ti sem tudtok mindent.

Nem értem mit kell itt felvágni mert pont ezt tudjátok.

Ti nem kérdeztetek még senkitől semmit?

Lehet arra meg én válaszoltam és nem tettem hozzá megjegyzést, mert szívesen tettem nem kioktatásból.

2016. júl. 16. 05:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1) ezt bérszámfejtő intézi, de

2) általános iskolás matematika, hogyha 365 napra 25 nap szabadság jár, egyenes arányosságot használva 221 napra hány nap szabadság jut. Alsó tagozat 3-4. osztály talán. A kerekítés meg talán 5. SZóval nem nyert.

2016. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!


Honnan kellene tudnom, hogyan kell kiszámolni a szabadságot??? -> az előző válaszoló leírta... általános iskolai matek.


Maradjon mindenki a szakmájánál. Majd ha könyvelő leszek akkor nem kérdezek ilyet. -> mi köze a könyvelőnek a szabi számításhoz?


Ti sem tudtok mindent. -> ez igaz, de legalább megpróbálok utána nézni, vagy elolvasom a munkaszerződésem ha már aláírtam, és ugyanez igaz a tájékoztatóra is, amiben ez benne van.


A választ megkaptad. Szívesen.

2016. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!