Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nem lett időben beadva az...

Cydor kérdése:

Ha nem lett időben beadva az SZJA bevallás (nem érkezett meg az értesítő), de csak 2015 augusztusáig dolgoztott (tehát valószínüleg több az adóelöleg levonás mint kellene) milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Most töltöttük fel és megérkezett az értesítés.

2016. júl. 16. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazolási kérelmet adtatok be??
2016. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom. a könyvelő május elején elküldte a fájlt de valami gond lehetett a feltöltéssel, lényeg, hogy nem érkezett be. most ugyanazt a fájlt töltöttük fel.
2016. júl. 16. 11:06
 3/7 A kérdező kommentje:
találtam pdfben egy igazolási kérelem nyomtatványt, azt kell kitölteni és ugyanúgy feltölteni?
2016. júl. 16. 11:08
 4/7 A kérdező kommentje:

az esedékes-kez mit kell irni mikor lett volna az szja beadás esedékes?

a száma pedig 1553 igaz?

2016. júl. 16. 11:30
 5/7 A kérdező kommentje:
2016 május 20 és 1553
2016. júl. 16. 12:24
 6/7 A kérdező kommentje:
pdf-et nem enged feltölteni, csak .kr fájlt, mert online ellenőrzi is... de kr fájlt csak windowson lehet előállítani én meg linuxot használok... dejó...
2016. júl. 16. 12:29
 7/7 A kérdező kommentje:
végül letöltöttem a pdf-et kitöltöttem, aláírtam, és postán beküldtem. közben megérkezett a navtól a felhívás, hogy 30 napon belül pótoljam a bevallásom, mert elmaradt. szóval szankció nem lesz, de azért jobb hogy így lerendeztem. 2016-ra legalább tudják hogy miért nem adózok...majd egy 0-st beküldök...
2016. aug. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!