Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV oldalán belül hol...

A NAV oldalán belül hol találom meg az Egészségügyi Szolgáltatás Tisztázásához való Nyilatkozat kitöltési útmutatóját?

Figyelt kérdés

Kaptam értesítést (mert rendezetlen 3 hónapja a TB-m), csatolva egy Nyilatkozatot, amit ki kellene töltenem és visszaküldenem, de a levélben ajánlják, hogy gondosan olvassam el a kitöltési útmutatót, amit elvileg az Nav internetes oldalán megtalálok. Sajnos eddig nem találtam meg, ezért nagyon hálás lennék, ha valaki lenne olyan kedves, hogy segítene és belinkelné nekem, vagy megírná, hol keressem.


Köszönöm szépen.



2016. aug. 18. 12:49
 1/7 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
Eddig fizetted a 7050 Ft-ot?, csak 3 hónapja nem?
2016. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 hónap elmaradásom van, igen.

Szeptembertől egyetemre járok, ergo, lesz diákom. Azelőtt meg dolgoztam, rendes bejelentett munkám volt, de csak télen és tavasszal.

2016. aug. 18. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Annak a Nyilatkozatnak van valamilyen száma? Nyomtatványszáma?


Nem 16T1011-es?

2016. aug. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
54%
De igen.
2016. aug. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

[link]


A belinkelt oldalon van a nyomtatvány is maga, és a "pdf" piktogram rákattintására letölti a gépedre a nyomtatvány kitöltési útmutatóját.

2016. aug. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Tehát a belinkelt oldalon tekersz egy kicsit lefele és ott látod a nyomtatvánnyal kapcsolatos letöltési lehetőségeket. Az első maga a nyomtatvány és a súgója, amit adott esetben beletölt a gépeden lévő (ha rajta van) nyomtatványkitöltő programba, míg a másikra (PDF 318 KB 2015. 12. 28.) rákattintva (a nyomtatvány számára kattintva) letölti a gépedre az útmutatót.
2016. aug. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, megtaláltam! :)
2016. aug. 21. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!