Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy könyvelő csinálhat hivatal...

Egy könyvelő csinálhat hivatalosan bérszámfejtést, vagy kell hozzá a TB és bérügyintézői képesítés?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálhat, de nem ért hozzá minden részletében, mert munkaügyet pl egyáltalán nem tanítanak mképesen (én tb-bérrel kezdtem, majd ügyintéző és mképes).
2016. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a mi könyvelőknek sincs másik végzettsége, mégis teljesen hivatalosan az ő neve alatt fut.
2016. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinálni csinálhat, gyakran képzettebbek azok a könyvelők akik foglalkoznak napi szinten TBvel, mint azok akik egyszer elvégezték a tanfolyamot. De tény, hogy azért az az ideális, és szerintem könyvelők közt is a jellemző, hogy aki bérszámfejtéssel is foglalkozik, főleg ha speciálisabb nem csak fix béresekkel, akkor saját maga, de akár a partnerek felé is igénye van a tudásra és a papírra.


Lehetni lehet, de szerencsésebb ha van szakirányú végzettsége az embernek.

2016. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha (most sincs), mégis 15 évig bért számfejtettem egy 50 fős cégnél a könyvelés mellett.
2016. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!