Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 17 évesen új OTP junior...

Technokol Rapid kérdése:

17 évesen új OTP junior kártyát kaptam. Mi kell ahhoz, hogy tudjak vele ebay-ről rendelni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy aktiválni kell. Azt megoldom. Nyilván kell, hogy legyen rajta elegendő pénz. És ennyi? Mintha hallottam volna valamiről, hogy kell valami vagy ha az aktiválás+pénz megvan akkor már tudom használni a kártyát?

2016. szept. 12. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első PIN kódos ATM tranzakció aktiválja. Utána ha van rajta elég pénz, tudod használni neten is. Feltéve, ha nem Maestro, mert az nem használható neten.
2016. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nemzetközi ONLINE vásárlásra alkalmas, akkor tudsz

vele. Nekem, amikor még juniorom volt, hiába volt

VISA, nem fogadta el az ebay.


Szerintem VISA lesz, de abból az ebay csak a dombor-

nyomottat fogadja el.


Mi az első 4 számjegye a kártyádnak?

2016. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Maestro is használható neten, csak épp ebay nem fogadja el. Alin simán tudok vele fizetni.
2016. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mastercard-om van. Úgy tudom, hogy ezzel lehet.
2016. szept. 12. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Visa-t már nemigen adnak ki a magyar bankok a magas díjak miatt. De nem kell dombornyomottnak lennie, mikor még Visa Junior-om volt, simán elfogadta az eBay.
2016. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem túl bonyolult neked az ilyesmi, neten is találsz leírásokat akkor érdemes beregisztrálni a PayPal-ra a kártyád és ha az megvan sokkal egyszerűbb vásárolgatni vele, de lehet úgy is ahogy az előttem szólók írták.
2016. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!