Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior bankkártyával...

OTP Junior bankkártyával rendelkezem, és szeretnék rendelni online, de valamiért nem engedi! Szerintetek a kártyámmal van baj?

Figyelt kérdés
Van rajta elegendő pénz, a kért adatokat helyesen beütöttem (többször is) hiába! Pedig alkalmas online vásárlásra. Valaki tudja esetleg, hogy mi lehet a probléma?

2016. júl. 25. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Aktiváltad már a kártyát? Nincs rajta online elkölthető limit, amit éppen túllépnél? Az oldal elfogadja a kártyádat? Biztos alkalmas online vásárlásra?
2016. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre holnap bemehetsz a bankodba és személyesen megbeszélheted a problémádat.
2016. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszönöm a gyors választ! Igen, aktiváltam, nem, nem léptem túl a keretet, és igen támogatja az oldal ( mivel MasterCard-ról beszélünk), és még egyszer igen, biztos, hogy alkalmas (dombornyomott kártyán van 3 jegyű szám + szerződében is benne van) Úgy, hogy bemegyek a bankba és megbeszélem! :D
2016. júl. 25. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy van Juniorban dombornyomott? Amúgy miért kellett dombornyomott, mikor a netes vásárlásokhoz elég a sima is mindenhová?
2016. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem biztos h a kártyával van a baj. énis jártam már igy h az adott oldalon idejglenesen nem müködött az online banki átutalás. beirtam mindent és csak töltött a weboldal, majd kiirt vmi olyasmit h kérés időtullépés, az odal nem válaszol.
2016. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es! Alapból ez járt hozzá, paypass funkcióval meg mindennel! :) 5-ös! Lehetsèges, hogy az oldallal volt valami problèma! (Telefonról próbáltam fizetni, de úgy nem ment, ma viszont gèpről simán! :D ) Nektek is köszönöm a válaszokat, megoldódott a problèma! ;) (Egyèbkènt nem règen kaptam a kártyát, így mèg lehet, hogy ez is hozzájárult! :) )
2016. júl. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!