Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a 16T1011 nyomtatványt amit ki kell tölteni?

Figyelt kérdés

Égen földön kerestem googlen és nem találtam, csak olyan 16T1011 pdf-t ami az útmutató, de magát a doksit amit ki kell tölteni egyszerűen nem találom. Szeretném kinyomtatni és levélben küldeni, nem elektornikusan csinálni ahhoz nincs idegzetem.


Kérem valaki segítene egy linkel?: /


2016. okt. 4. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Első találat:

[link]


És ott erre kattins:

"16T1011 nyomtatványkitöltő program telepítése"

de itt a link, amit böngésző automatán telepít.

ÁNYK kell hozzá, hogy megnyisd, abból tudsz

üreset nyomtatni, ha nem online küldöd be.


[link]

2016. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reménykedtem hoyg nem kell hozzá a program... egyszer már próbálkoztam vele és egy működésképtelen szar... :/
2016. okt. 4. 08:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszi!! :)
2016. okt. 4. 08:03
 4/5 A kérdező kommentje:
De ezt el se tudom vinni kinyomtatni... hogy lehet ezt emberi formátumba menteni?
2016. okt. 4. 08:12
 5/5 anonim ***** válasza:

PDF-be lehet vele exportálni. Nyomtatvány kinyomtatása -> PDF fájl készítése.


Valóban nem a legfelhasználóbarátabb program, de amire való, arra tökéletesen jó. És ezerszer jobb, mintha kézzel töltenéd ki ugyanazt, mivel nyomtatni akkor is ugyanannyit kell, de legalább nem áll fent a hibázás lehetősége, és biztosan el tudják olvasni, ami írtál.

2016. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!