Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tetemes mennyiségű adótartozás...

Tetemes mennyiségű adótartozása van, de mégsem szerepel a NAV fekete listáján. Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről megtudtam, hogy jelentős, ~40-50 milliós adótartozással rendelkezik magánszemélyként már évek óta. Ellenőriztem a NAV fekete listáján (Adótartozással rendelkező magánszemélyek), de nem szerepel rajta. Lehetséges ez?

2016. okt. 4. 10:47
 1/4 anonim válasza:
úgy, hogy 40-50 millió semmi
2016. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először én is erre gondoltam, de "A jelentős összegű adóhiánnyal érintett adózók listája" című dokumentumban ~10 milliótól kezdődnek a bejegyzések.
2016. okt. 4. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már elévült, és nem éri el a 10 misit. :)
2016. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg az egész tartozás nem az ő nevén van.

Ha pl. volt egy vállalkozása, gyakorlatban ő csinálta, de papíron minden a feleség/gyerek nevén ment.

2016. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!