Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV-nál mire tudok hivatkozn...

A NAV-nál mire tudok hivatkozni a kézbesítési vélelem megdöntése iránti kérelemben?

Figyelt kérdés
Jogszabályok, konkrét -bevált- hivatkozások kellenének.

2016. okt. 12. 03:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire gondolsz, de nekem NAV-os levélről első kézbesítésnél nem dobott be a postás értesítőt, a 2.-iknál igen, de nem tudtam, hogy akkor már nem 10 nap a felvehető idő, csak 3-4 nap volt, egy hétfői napon bementem, de kiderült, hogy pénteken visszafordították. Felhívtam a NAV-ot, kértem, kézbesítsék újra, mondták, hogy azt nem lehet - ilyenkor átvettnek minősül.

Mondom, de szeretném megismerni a levél tartalmát - azt mondták: írjak egy kérelmet, adjam be a területi NAV-os irodába, fizessek 600 ft illetéket és akkor kiküldenek egy másolatot. Hát őőőrület!!

2016. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!