Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1617-es nyomtatvány elektronik...

1617-es nyomtatvány elektronikus beküldésével kapcsolatban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Van 124-es adónemen túlfizetésem ezt szeretném visszaigényelni. Kitöltöttem mindent az útmutató szerint de nem sikerült elküldeni. Ellenőrzés során azt dobja ki, hogy adjak meg minden adatot az azonosításhoz. Én minden adatot megadtam amit magánszemélyként kötelező "B blokk"-ban, az útmutató szerint az adóazonosító jel, név és levelezési cím kell, ezek megvannak, mégis hibaüzenetet ír ki. Nekem nincs adószámom vagy vpid/eori számom akkor mégis mit kéne még beírjak?
2016. okt. 29. 11:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Akkor ezt már végképp nem értem, mert most érkezett üzenet az ügyfélkapumba, egy elfogadó nyugta miszerint a nav átvette a dokumentumot és megkezdik a tartalmi feldolgozást... De a nyomtatvány kitöltő programban elvileg sikertelen volt a küldés.
2016. okt. 29. 14:03
 2/2 klara0504 válasza:

Szia!


Lehet a program "vacakolt". Ez előfordult.

Frissítéseket töltsd le. Ha akkor sem jó akkor a 1617-es nyomtatványt telepítsd újra.


Mindent jól írtál be hiszen a NAV feldolgozta. Ott a programmal lesz gond szerintem ;)

2016. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!