Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szórólapoztatni akarok Budapes...

Szórólapoztatni akarok Budapesten, pl. metróaluljáróban, néhányszor pár óra időtartamra. Tippek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, lennének emberek rá, akik (zsebbe fizetve) elvállalják ezt. Mire kell ügyelni? Aluljárókban, metrófeljáróknál lehet ilyet?
2016. nov. 8. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Add ki egy diákmunkaszövetkezetnek.
2016. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

illegálisan csinálhatod.


amúgy közterület használati engedélyt (azt hiszem ez a neve) kell vásárolni a napra/helyre/időtartamra annak a nevére aki majd ott lesz.

2016. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez oké, ezen a költségen szívem szerint spórolnék (én is voltam diák továbbá), tehát zsebbe menne a nagyobb összeg, nem az iroda zsebébe.


Úgy értettem, hogy ezt hogy lehet a legegyszerűbben kivitelezni, hogy ne legyen gond?

2016. nov. 8. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!