Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A "Kiküldetési Rendelvény"...

A "Kiküldetési Rendelvény" szigorú számadású elszámolás, vagy elég a honlapról letöltött nyomtatvány?

Figyelt kérdés
A neten találtam ilyen adatlapot, ami ki is számít mindent a megfelelő adatok beírása után, de nem tudom, hogy ez elég- e az APEH felé, vagy kell vennem tömböt?
2010. ápr. 30. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a cégnél minden hónapban fénymásolt nyomtatványokat töltünk ki, adatok, dátum, aláírás, és kész. Aztán lefűzik.
2010. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szigorú számadásu nyomtatvány.
2010. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd amit találtál :)

Nekem saját magam által készített van :)

2010. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziazstok! nem szigorú számadású én létrehoztam neki egy automata excellt, kikeresi as normát meg minden. aki kéri irjon privit.
2010. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem szigorú számadású de célszerű akként kezelni....egy útnyilvántartás készítő programmal is tök gyorsan is megoldható ez, én pl az axelt használom, itt megnézhetitek: [link]
2012. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!