Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mérlegképes könyvelő tanfolyam...

Mérlegképes könyvelő tanfolyam feltétele?

Figyelt kérdés

Egymásnak ellentmondó információkat kaptam, azért első körben itt kérdezném meg, aztán máshol is érdeklődök.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy Mérlegképes könyvelő tanfolyamra mehessek ahhoz elegendő lehet, ha van több éves munkaviszonyom könyvelőként?


Nincs felsőfokú képesítésem, csak érettségi, viszont könyvelőként dolgozom, azért kérdezem.

Vagy mindenképp kell előtte pl. Pénzügyi Számviteli ügyintéző tanfolyamot végezni?



2016. dec. 5. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell a szakmai előképzettség papíron. Nekem turizmusos diplomám volt, de az ottani tárgy kiváltották a kezdéshez szükséges feltételeket.
2016. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell előképzettség, elég, ha leigazol valaki 3 év könyvelői munkakörben eltöltött időt (nekem végzett mképesként orosz-biológia szakos ismerősöm tavaly). És nem is ellenőrzik, csak vinni kell a papírt...
2016. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Ez biztos?

Hol olvastad, hogy ezt lehet? Utánanéznék.

2016. dec. 6. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanfolyam? Ahogy az egyik baratom szokta mondani "FIKA"
2016. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Ezt hogy érted?
2016. dec. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!