Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallás két kifizetőtől...

Adóbevallás két kifizetőtől hogyan történik?

Figyelt kérdés
Van egy főállásom - állami korház- és egy megbízásos -önkormányzati - rendelő intézeti állásom.Két kifizetőhelyről kapom a bérem, akkor is automatikusan csinálja a NAV ? Kell tennem ezért bármit is?
2017. jan. 24. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van Ügyfélkapud, akkor nem kell tenned semmit, automatikusan megkapod a bevallásod tervezetét.


Ha nincs, akkor külön kell kérned:

[link]

2017. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor csinálják meg, ha nem kérsz munkáltatói bevallást, vagy a munkáltató nem vállalja. Én a helyedben kizárt, hogy mákra bízzam, míg munkaviszonyos bevalláshoz is hülye a többség, nem egy megbízáshoz...

Ne kérd a munkáltatóit, és navost se kell, legyél önadózó. Pont annyi tudás kell kozzá, mint a navost ellenőrizni és javítani.

2017. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az volt a dilemmám, hogy az orrom alá dugták, hogy írjam alá, hogy önadózó, vagy a korházat kérem. De így már egyértelmű, hogy az önadózót írom alá, viszont a NAV-ra bízom, mert én azért a NAV-nál ebben hüklyébb vagok és bár régen én csináltam, már nem tudom :(
2017. jan. 25. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába bízod a navra, ellenőrizni is annyi tudás kell, mint megcsinálni
2017. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!