Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit csináljak, ha nem kaptam...

Mit csináljak, ha nem kaptam semmilyen papírt a navtól az adózási kötelességem ügyében? (lent)

Figyelt kérdés

Még diák vagyok, nyáron dolgoztam és feb. 15ig be kell adni, de én nem kaptam semmilyen papírt még.


Ilyenkor mi a teendő? Be kell mennem a navhoz és kérjek valamilyen papírt?



2017. febr. 9. 17:31
 1/2 evimeri ***** válasza:
A cégtől vagy a diák szövetkezettől nem kaptál semmit? Elméletileg ki kellett volna adniuk az adóbevalláshoz szükséges igazolást. Ha az meg van, akkor az alapján kell elkészíteni az adóbevallásodat. Ha van ügyfélkapud akkor azon keresztül is beadhatod. Ha nincs menj be a nav-hoz.
2017. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Május 22 az szja bevallási határidő, február 15-ig a vállalkozóknak kell adóbevallást készíteniük.

Március 15ig van lehetőség a NAV-nál kérni, hogy készítsék el ők helyetted, ennek a ponts menetéről mostanában küldik a tájékoztatót (van pl egy telszám, ahová elég egy smst küldeni SZJA adóazonosító születési dátum tartalommal).

2017. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!