Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Évközbeni váltás esetén, az...

Miklosi Attilla kérdése:

Évközbeni váltás esetén, az előző könyvelőtől vissza lehet kérni a könyvelési díjat, ha csak a 08-asok lettek beadva 1 személy járulékai miatt?

Figyelt kérdés
a kérdés oka, hogy az új helyen újra akarják könyvelni az évet, és ő szerintük kérjem vissza azokat a hónapokat, bár ez nekem kicsit furcsa volt, lehetséges?

#könyvelő váltás #újrakönyvelés #könyvelési díj visszakérése #csak járulékok könyvelése
2017. márc. 1. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérni bármikor lehet, de nem köteles visszaadni, ha a megállapodásban foglaltakat teljesítette.

Én csak akkor kérném vissza, ha semmit nem tett érte. :)

Az más dolog, hogy az új hely újrakönyvel (többnyire szokás, ha ők készítik el - más könyvelése után - az eredménykimutatást, mérleget), mert jobban eligazodik mindenki a saját munkáján, és lehet, hogy egy-két dolgot másképp könyvelne le, mint az előző, vagy annyi hibát talál benne, hogy jobbnak látja kezdeni elölről azt az évet.

2017. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A megoldás kulcsa a szerződés, és az , hogy vajon miért nem készült évközben könyvelés.... Ha nem érkezik iratanyag akkor nem tudok könyvelni ha megfeszülök se, szerződés szerint amit tudok teljesítek, szóval tudni kéne mi is történt pontosan. Ha dokumentáltan átadtad az iratanyagot, és kifizetted a díjat időben, ennek ellenére nincs könyvelés, akkor kérheted vissza a díjad, mert hibás vagy nincs teljesítés.
2017. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző, ha újra akarják könyvelni, akkor volt könyvelés...
2017. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drága előző! Kérdés hogy milyen könyvelés volt, lehet hogy le van rögzítve benne két tétel... Láttam én már sokmindent
2017. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!